• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Sincan Sıhhi Tesisatçı

  Sıhhi Tesisat Hizmetleri sunmaktayız. Gider Açma, Kaçak Tespiti, Pimaş Açma, Çeşme, Lavabo ve Tesisat İşlerinizde yanınızdayız

 • Sincan Tesisatçı

  Sıhhi Tesisat Hizmetleri sunmaktayız. Gider Açma, Kaçak Tespiti, Pimaş Açma, Çeşme, Lavabo ve Tesisat İşlerinizde yanınızdayız

 •             Su insan için olmazsa olmaz besin kaynağıdır. İnsanoğlu yaratıldığı günden bu güne kadar sudana ayrılamamıştır ve ayrılmayacaktır. Susuz hayat düşünülemez. Bu sebepledir ki insanların hayatında, susuz bir an yoktur. Bu suyu insanların mekânlarına taşımak, su kadar önemli bir meseledir. Günümüzde şehir hayatında, su tesisatı vazgeçilmez ihtiyaçlardandır. Bu ihtiyacı karşılayacak tesisatçının da işin ehli olması gerekir.

              Ankara Sincan sakinlerinin su kaçaklarını ve su ile problemlerini, hızlı ve dakik bir şekilde uzman ekipleri tarafından çözülmektedir. Su kaçakları, ihmal edilirse elektrik arızalarına sebep olabilir. Eski binalarda çökmelere neden olabilir. Bu sebeple kaçak anında haber verilmelidir. Konutkent tesisatçısı, son teknoloji aletleriyle, kaçak ve sızıntıları nokta atışıyla anında belirlemektedir.

              Evinizi harabeye çevirmeden, sadece kaçak veya tıkanık olan yeri açmaktadır. Böylece inşaat ustalarıyla çok az muhatap olmaksınız. Uzman ekip ve profesyonel çalışma sistemleriyle çalışan Sincan tesisatçı ekibi, doğal gaz servisi, su kaçağı, sıhhi tesisat, korniş ve pimapen servis imkânlarıyla, müşterilerine hizmet vermektedir.

              Aynı anda iki arızayada müdahale yeteneği olan uzman ekiplerimiz, sürpriz fiyat çıkarmamaktadırlar. İşin başında masrafı anında hesaplamaktadırlar. Bu sebeple sürpriz fiyat krizi çıkmamaktadır.Sincanda tesisatçı ekibi, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için hizmet vermektedir. Yine musluk, çeşme, klozet, gibi birçok malzemelerinin tamirinde yine uzman ekiplerimiz en iyi hizmeti vermektedir.

              Korniş takmanın ne kadar meşakkatli olduğunu, takanlar iyi bilir. Korniş servisimiz, dakikalar içerisinde kornişinizi sağlam bir şekilde takar. Güvenle perdelerinizi takabilirsiniz. Tesisat arızaları yanında tıkanıklık arızalarını da tamir eden ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemleriyle, nokta atışı yaparak, tıkanık noktayı tespit eder. Tıkanık noktayı tespit ettikten sonra, özel makinalarda fayans veya duvarınıza en az zararı uygulayarak, tamiratı gerçekleştirir. Tamirat sonrası evinizin harabeye dönmesini engeller.

  İşin ehli olmayan firmalarla çalışanlar, tamirat sonra inşaat ustalarına da birçok masraf yapmaktadırlar. Su tesisatı konusunda seçim yaparken, işin ehli ile çalışmalısınız. Bu çalışmaların neticesi, uzman ekiplerin kalitesini ortaya koyacaktır. Konutkent ve çevre mahalle sakinleri, arıza anında, Sincan sıhhi tesisatçı ekiplerini aramaları haline, uzman ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemleriyle, arıza mahalline anında geleceklerdir