• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Batıkent Tıkanıklık Açma, tıkanıklık ile alakalı her türlü tıkanıklık problemlerinde bizlere ulaşabilir, bilgi ve teorik destek alabilirsiniz. Batıkentte ve mahallelerinde tıkanık ve gider sorunlarınız için bizleri 7/24 pazar günleri de dahil olmak üzere arayabilirsiniz.

  Teknik cihazlara sahip olan Özdemir Tesisatta ne gibi tıkanıklık açma işleri var diye soracak olursanız; Kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür.

  - Klozet tıkanıklığı : Klozet tıkanmalarında en sık rastlanan durum ıslak mendil, tuvalet kağıtları ve çocuklar tarafından bilinçsizce atılan katı maddelerdir. İlk akla gelen soru; klozetim tıkandı usta çağırmadan evde klozet tıkanıklığı nasıl açılır? şeklinde sorudur. Genelde tıkanmalarda ilk akla gelen kimyasal ilaçlardır. Kimyasal ilaçların etkisi ve dozajı bilinmediğinden gider hattını açayım derken, hattı kimyasallarla eritebilirsiniz. Evde çok pratik bir yöntem olarak şu şekilde yapabilirsiniz. Klozet tıkanmalarında evde yapılması gereken şayet katı bir madde yok ise, vileda ucuna bir poşet geçirerek sapından tutun ve pompala yöntemi ile birkaç kez pompalama yaptığınızda klozetin hemen açıldığını göreceksiniz. Şayet açılmaz ise bu konuda fazla yapacağınız bir metod yoktur. Teknik tesisatçı çağırıp tıkanıklık açma robotu ile size kolayca hizmet verecektir.

  Tuvalet tıkanıklığı : Tuvalet tıkanıklıklarında da sıkıntılar hep aynı şekildedir. Ruvalet kağıtları, ıslak mendiller, katı malzemeler ve temizlik esanasında vileda kovasında unutulan bezlerin kirli su ile birlikte tuvalete dökülmesinden kaynaklanan tıkanmalardır. Etkili kimyasal ilaçlar ve tuvalet pompaları sizin için çare olabilir. Tuvalet tıkanıklıklarında son çözüm ya gider açma makinası veya tuvalet Es sifonunun değişimidir. 

  Yer Süzgeci tıkanıklığı : Yer süzgeci tıkanmalarında, duşakabin ve duş teknesi tıkanmalarında sorun saç kılları ve katı sabun atıklarıdır. Bu gibi sorunlarda süzgeç temizlenmeli ve gider kısmına az miktarda kimyasal dökülüp ardından bahçe hortumu ile bol tazzikli su gönderilmeli ve sorun çözülmektedir. Duş teknelerinde ise tekne sökülüp duş troblemi kontrol edilmeli ve gerekirse duş troblemi değiştirilmelidir. 

  Mutfak Tıkanıklığı : Mutfak tıkanıklığında en büyük problem bitkisel yağlar, yemek artıkları, çay demleri ve tortulardır. Kimysal ilaçların veya kimyasal tozların en etkili olduğu tıkanma yeri burasıdır. Kolay çözülebilen atıklar düzenli ilaç kullanımında kesinlikle tıkanma sorunu yaşanmayacaktır. Kimyasalların etkili olmadığı yerlerde teknik cihazların devreye girmesi ile sorunlar çözülmektedir.

  Lavabo tıkanıklığı : Lavabolarda tıkanmalar sakal kılları ve tortulardan oluşmaktadır. Pompa ve kimyevi maddeler çözüm sağlamaktadır. Sifon giderinin takıldığı yerden tazzikli su ile sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

  Bina logar tıkanıklığı :  Bina ana giderlerinin çaplarının çok fazla büyük olmaması ve kendi hatlarından kurtulan katı kimyasalların bina bodrum katlarında nihayetlenmesi ile tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bu gibi tıkanmalarda şahsi cabalar oldukça zordur. Kanal açma cihazları bu tür tıkanmalarda sorunlara bire bir çare olmaktadır.

  Unutmayalım ki her açılmayan tıkanıklık alt kattaki komşunuza su sızdırmasına sebep verecektir. Böyle durumlara meydan vermemek için her türlü bilgi, teknik ve teorik destek almak için bizi batikenttesisatci.com - cihazlatikaniklikacma.comankaratikaniklik.com web sayfalarımızdan veyahut youtube videolarımızdan sosyal medya facebooktwitter - instagram sayfalarımızdan veya cep telefonlarımızdan 0 530 520 44 30 - 0 543 953 93 13 veya ofis numaramızdan 0 312 269 79 57 veya mail adresimizden tesisatozdemir@gmail.com bize ulaşabilirsiniz.

   

  Batıkent civarındaki diğer hizmet noktalarımız : 

  Batı sitesi Mahallesi 
  Ergazi Mahallesi 
  İlkyerleşim Mahallesi 
  İnönü Mahallesi
  Kardelen Mahallesi
  Kentkoop Mahallesi 
  Tugutözal Mahallesi 
  Uğur Mumcu Mahallesi 
  Yenibatı Mahallesi