• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Klozet tesisatında mevcut tesisat yenilenirken klozet tesisatında dikkat etmemiz gereken noktalardan biri duşakabin ölçüleridir. İlk etapta namontaj şeklinde bırakılan duşakabinlerde ölçülere ve yer süzgecine dikkat etmek gereklidir.

  Yer belirtildikten sonra klozet su tesisatını ve pis su giderininde yerini hazırlıyoruz günümüzde Klozet Modelleri oldukça fazladır Dilerseniz Klozet Modellerimizden Beğendiğiniz Klozetin Siparişini Verebilir ve Montajını Yaptırabilirsinz Yada Aldığınız Klozetin Modeli Markası Ne olursa Olsun bizi Arayıp Klozetinizin montajını Bize Yaptırabilirsinz

   

  - Klozet iç takımı montajı

  - Klozet kurulumu

  - Klozet arızaları ve tamiri

  - Klozet ara musluk montajı

  - Klozet taharet çubuğu değişimi

  - Klozet bağlantı flexleri

  - Klozet şamandrası

  - Klozet deposu

  - Duvara sıfır klozet montajı

  - Klozet kapağı montajı

 • İnsanların tuvalet ihtiyaçlarını oturarak gördükleri sağlık ve hijyen gereci olan hela taşlarına klozet (alafranga) denir.Klozetler seramikten imal edilirler.

  Ayaklı ve ayaksız olarak imal edilirler.Ayaklı klozetler döşemeye montaj edilir ayaksız klozetler ise duvara montaj edilir.Ayaklı klozetler arkadan çıkışlı ve alttan çıkışlı olarak imal edilirler.

  Alttan çıkışlı klozetler pissu gideri alttan yapılmaktadır.Bitmiş döşemeye bırakılan Ø100 mm PVC pissu giderine klozet adaptörü takılır.Klozetin Ø80 mm olan çıkışıda adaptöre takılarak monte edilir.Genellikle evlerde bu tarz klozetler kullanılır.

  Arkadan çıkışlı klozetler pissu gideri arkadandır.Bitmiş duvar üzerine Ø100 mm PVC pissu giderine klozet adaptörü takılır.Klozetin Ø80 mm olan çıkışıda adaptöre takılarak monte edilir.Klozetin arkasındaki duvarda, ekseni 220 mm olan Ø100 mm PVC boru veya tesisat bacası olmalıdır.

  Ayaksız klozetler duvara asılır ve pissu çıkışlarıda duvara dogru olur.Bitmiş duvar üzerinde Ø100 mm PVC pissu giderine klozetin arkasında olan Ø80 mm çıkışı oturtularak monte edilir.