• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Firma Ünvanı ÖZDEMİR TESİSAT | 0 530 520 44 30 – 0 312 269 79 57
  Firmanın Yaptığı İşler SIHHİ TESİSAT | KAÇAK SU TESPİTİ | KANAL TIKINAKLIĞI AÇMA |
  Adresi 1536 SOKAK NO:1  / A
  İletişim 0 312 269 79 57
  Gsm 0530 520 44 30  – 0543 953 93 13
  Firma Hakkında 1975 yılından bu yana Ankara’nın ilçelerinde hizmet veren firmamız Sıhhi Tesisat işlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlarla uzman kadrosuyla tam manası ile profesyonel olarak hizmetinizdedir. Özdemir Tesisat olarak Batıkent, Çayyolu, Ümitköy, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Bağlıca Elvankent bölgelerinde hizmet vermekteyiz.Sıhhi tesisatçı olarak, Su kaçak bulma hizmetleri, Tıkanık açma, Gider açma, bina tesisat hizmetleri ile anahtar teslimi tesisat işlerinizde yanınızdayız. Bizden teklif almadan karar vermeyin.
  Web Sitesi ÖZDEMİR TESİSAT
  Mail Adresi tesisatozdemir@gmail.com

  ankara tesisat.jpg

  Eryaman su tesisat ustası

  Su tesisatçısı mesleğinin gereği olarak; atık ve temiz su tesisatı kurur, su tesisatında oluşan arızaları giderir. Buhar ve gaz tesisatı oluşturur. Tesisatın bakımını yapar. Musluk, lavabo, küvet, tekne, banyo dolabı gibi ürünlerin montajını yapar. Logarda, tuvalet, banyo ve mutfak tu tesisatında oluşan tıkanıkları tespit eder ve giderir, kaçak su tespiti, bu ve bunlar gibi işleri yapar.

  Tesisat borularından su kaçağı oluşması ilerlediği, arttığı takdirde tüm evin hatta alt kat dairenin tavanını tamamen ıslatabilir. Tavanda dökülmelere ve çatlamalara neden olabilir. Bundan dolayı su kaçağının hızla tespit edilip, onarımının yapılması gerekir.

  Eryaman semtinde ikamet ediyorsanız ve bizimle tamirat işlemi için iletişime geçerseniz Eryaman su tesisat ustası olarak hızla arıza tespit edilir ve giderilir. Batarya takmak, bozulan bataryayı onarmak, su akıtmasını önlemek basit gibi görünen ancak ustalık ve el çabukluğu gerektiren işlerdir. Aksi durumda her yeri su basabilir, tesisatta çatlamalar olabilir. Bu yüzden işinizi bir ustaya emanet etmeniz yararınıza olacaktır.

  Genel olarak meslekte kullanılan malzemelerden bazıları şunlardır. Nipel, krom uzatma, bas uzatma, bu basınç regülatörü, su bağlantı flexi (farklı ebatlarda), flexpex hortum, kelepçe, körüklü evye sifonu, termostatik radyatör vanası sayılabilir. Su iletimini sağlayacak olan sifon, musluk, flex, pvc boru ve hortumların çok düzgün ve sağlam takılması gerekir ki su sızıntısına neden olmasın. Eryaman su tesisat ustası tesisat ile ilgili bakım, onarım montaj hizmetlerini tercihinize göre malzeme dahil ya da sadece işçilik olarak uygun fiyatlarla yapmak için hizmetinizdedir.

  Banyonuzun dekorasyonunu değiştirmeye karar verdiyseniz önce plana göre su tesisat işlerini yaptırmanız gerekmektedir. Ve bu zamanlar oldukça zahmetlidir. Nihayetinde eskisini onarmak yenisini yapmaktan zordur şeklinde bir söz bile oluşmuştur ustalar arasında. Bir de işinin ehli olmayan, plansız düzensiz bir ustayla çalışırsanız sizin için daha da can sıkıcı ve yorucu bir süreç olacaktır.

  Piyasada sözünü tutmayan, işini profesyonelce yapmayan pek çok usta bulunmaktadır. Ancak Eryaman tesisat ustası bunların arasından sıyrılmayı ustalığı, düzenli olması ve zamanında iş teslim etmesi özellikleriyle başarmıştır.