• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • Eryaman Tesisatçı

  Eryaman tesisatçı

  Eryaman Tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz.Tesisat nedir? Teknik tabiriyle tesisat: Bir işin gerçekleştirilmesi ile ilgili alet, edevat cihaz ve malzemenin uygun bir biçimde döşenmesi ya da döşenen bu donanımın tamamına birden verilen isimdir.

  Tesisat denilince akla en yaygın olarak sıhhi su tesisatı gelmekte olup, bu tesisat binanın mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümlerinin temiz ve pis su noktalarının tamir ve tadili ile yine çatılardaki yağmur suyu giderleri gibi binanın suyla ilgili tüm işlemleriyle doğrudan ilgilenen tesisat tipidir. Her ne kadar çoğumuz tesisat kelimesini duyduğumuzda yalnızca su tesisatı akla gelse de binanın hayati yapılarından olan elektrik, ısıtma, havalandırma, radyatör vb. tesisatları da bizim Eryamanda su tesisatçısı olarak uzmanlaştığımız ve yıllardır hizmet verdiğimiz dallardandır.

  Pek tabidir ki başarımızı tavizsiz bir şekilde sürdürdüğümüz disiplinli, titiz ve etkin ekip arkadaşlarımızın müşterilerimizde oluşturduğu güven duygusuna borçluyuz.Özdemir Tesisat olarak bizleri telefon rehberinize kaydetmeniz için bizimle bir kere çalışmanız emin olmalısınız ki yeterli olacaktır.

  Ayrıca belirtmeliyiz ki tesisatçılığın gerektirdiği tüm teknolojik cihaz ve ekipmanlara da sahibiz netice itibari ile tesisat demek alet edevat demektir. Kullandığınız cihaz ve ya aletlerin teknolojik yeterlilikte olması da daha hızlı ve daha etkin müdahalede bulunmamızda bize ciddi anlamda yardımcı olmaktadır.

  Ankara'nın hangi semti olduğu önem arz etmeksizin, sıhhi su tesisatı, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, petek bakımı, kombi tesisatı, ocak dönüşümü, batarya musluk tamiri, çamaşır ve ya bulaşık makinası tesisatı, hidrofor tesisatı, kaçak su noktası tespiti ve tamiri, sıcak ve ya soğuk su tesisatı montajı tarafımızca yapılmaktadır.

  Ayrıca yağmur suyu tesisatı, su sayaçları kollektör tesisatı değişimi, şofben doğalgaz bağlantısı yapımı ve dönüşümü ve tüm tesisattaki kaçakların tespiti ve tamiri hususlarında sizlere bir telefon kadar uzağız. Yukarıda saydığımız tüm tesisat sistemlerinin kaçaklarının tespiti, tamiri ve ya montajları hakkında gerekli tecrübe ve donanıma sahip çalışanlarımız tarafından etkin bir hizmet vermekteyiz.

  Tesisatla alakalı tüm sıkıntılarınız için hizmetinizdeyiz. Ayrıca bilgi almak ya da problemin kaynağını tespit edememek hallerinde bilgi almak maksatlı da telefonlarımızdan sizlere ücretsiz yardımcı olmaktayız.Özdemir Tesisat olarak Bizimle çalıştığınız için memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Eryaman'da kombi, su tesisatı, su tesisat, doğalgaz, dogalgaz, tesisat, tesisatçı, mekanik tesisat, kalorifer tesisatı, su kaçağı, su kaçak, sıhhi tesisat, su kaçakları, su sızıntısı, su tesisatçısı, su tesisatçı, doğalgaz tesisatı, doğalgaz kombi fiyatları, kombi tesisatı, ankara tesisat, eryaman tesisatçı, ankara su tesisatçısı, eryaman su tesisatçısı, doğalgaz fiyatları, tesisat malzemleri, su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti, kırmadan su kaçak tespiti, su tesisat malzemeleri, su kaçağı bulma cihazı, su kaçağı bulma, su tesisatçısı ankara, su tesisatçısı eryaman, su kaçağı tespit, kaçak su tespiti, su kaçak tespit cihazı, su kaçağı tespit cihazı, tuvalet tıkanıklığı açma, su sızıntısı tespiti, su kaçağı nasıl bulunur?, su kaçak bulma, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, kalorifer petek fiyatları, klozet tıkanıklığı açma,su kaçağı tespit cihazı fiyatı, su kaçağı tespit cihazı fiyatları, kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı bulma cihazı fiyatları, ankara su tesisatçıları, eryaman su tesisatçıları, profesyonel su tesisatçısı denildiğinde ilk akla gelen firma şüphesiz ki Özdemir Tesisat'tır. Eryaman Tesisatçıya 7/24 ulaşmak çok kolaydır. İletişim numaralarımızdan bizleri aramanız veyahut çağrı bırakmanız bizim sizi aramamız için yeterli bir sebep olacaktır.

  0 530' 520 44 30 - 0 312 269 79 57 - 0 543 953 93 13

 • Eryaman Klozet Tamiri
  Eryaman Tesisat Montajı
  Eryaman Kombi Arızası