• Tesisatçı

  Tesisatçı firması olarak tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisat , sıhhi tesisat, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçılar, su işleri, su arızaları, kollektör sistemleri , kanal tıkanıklık giderme, kaçak su tespiti, musluk arıza tamir ve her türlü sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisatçı Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan başta olmak üzere her semte tesisat ustası olarak hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 ulaşmak için

  0 (530) 520 44 30 -  0 (543) 953 93 13

 • LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

  0 530 520 44 30 – 0 312 269 79 57

  lavabo-tikanikligi-acma-Lavabo tıkanıklığı açma, Lavabo açma, makina ile Lavabo tıkanıklığı açma. Lavabo tıkanıklığı genellikle biriken yağ ve tozlardan kaynaklanmaktadır. Lavabo açma makinesi sayesinde bu beladan kolayca kurtulabiliriz. Lavabolerin açılması işlemine başlanılmazsa zamanla konutunuza zarar ve hasar vermektedir.
  İşimizin uzmanı olan Özdemir tesisat sorunuzu kendi sorunlarıymış gibi benimseyip iyi, tecrübeli ve teknik donamına sahip ustalarımızın yardımıyla Lavabo tıkanıklığınızı noktasal olarak kameralı cihazlarla tespit etmektedirler. Tespiti yapılmış olan gideriniz daha sonra makinayla tıkanıklık açılma işlemine geçilmektedir.
  Lavabolerde meydana gelen tıkanıklıkları kendi alanlarında profosyonel olan ekiplerimiz zahmetsizce kırma dökme yapmadan sadece robot makinalarla Lavabo tıkanıklığı açma, Lavabo açma, makina ile Lavabo tıkanıklığı açmaktadırlar. Lavabolerde meydana gelen tıkanıklıklara karşı noktasal olarak tespiti yapılıp robot makinayla açılmaktadır. Probleminiz hallonulmadan ekiplerimiz ev ve işyerinizden ayrılmamaktadılar.
  Tıkalı Lavabo kanallarının kırılmadan açılması atık pis su giderlerinizin temizlenmesi ve giderlerin bakım ve onarımı için Özdemir Tesisat Lavabo Açma Merkezimizi arayabilirsiniz.

  Lavabo tıkanıklığı ev hanımlarının günlük temizliklerini gerçekleştirirken en fazla karşılaştıkları sorunlar arasında yer alıyor. Bu sorunun giderilmesi kimi zaman kendi yöntemleriniz ile uygulayacağınız teknikler ile mümkünken zorlu bir tıkanıklık var ise bunu kendi başınıza çözmeniz mümkün değildir. Bunun için profesyonel lavabo açma firmalarından yardım almanız şarttır. Aksi halde hem mutfaklarınız da hem de banyo ve tuvaletlerinizde gider borularına zarar vererek tamiri çok daha zor bir hata yapabilmeniz mümkündür. Peki, lavabolar neden tıkanır?

  Lavabolar Neden Tıkanır?

  Aslında lavaboların tıkanmasının nedeni genellikle yanlış yapılan uygulamalar olmaktadır. Örneğin, bir mutfak lavabosu bir çöp poşeti gibi kullanılırsa tıkanma kaçınılmaz olacaktır. Başka bir örnek verecek olursak, üzeri topraklı bir patatesi lavaboda iyice yıkadıktan sonra bu topraklar gidere geçiş yapar. Ancak giderin dirsek kısmında birikerek taşlamış bir yapı oluşturabilirler. Aynı şekilde su tarafından götürülmesi mümkün olmayan, büyük boyutlardaki sebze ve meyve artıkları, yemek artıklar gibi atıklar da lavaboların tıkanmasının en önemli sebebidir. Lavabolar kireçli sular sebebi ile de tıkanmaktadır. Kireç boru yüzeyinde tortulara neden olarak boru çapını daraltır. Bu durumda, sık sık tıkanma problemi yaşayabiliyor olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra sadece mutfak lavabolarında değil banyo ve tuvalet lavabolarında da bu tip problemler ile karşılaşabilir. Saçların ve kılların gidere atılması bu problemin başlıca sebebidir. Bunun için öncelikle lavabolarınızı doğru kullanmanız gerekmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi için kendi başınıza deneyeceğiniz birkaç yöntem bulunur. Ancak bu yöntemler ile bu zorlu probleme karşı koyamamışsanız eğer tesisat firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ev tesisatının her türlü alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte teknolojik sistemleri kullanarak, tüm tesisat problemlerinizi evinize zarar vermeden evinizi kirletmeden gidermekteyiz. Lavabo açma işlemini ise robot ile yapmaktayız.

  H İ Z M E T B Ö L G E L E R İ M İ Z

  Bölge (Emek – Bahçelievler – Balgat – Söğütözü – Gazimahallesi – Tandoğan)
  Bölge (Yenimahalle – Demetevler – Karşıyaka – Şentepe)
  Bölge (Mamak – Cebeci – Kayaş – Tuzluçayır – Abidinpaşa – Akdere – Dikimevi)
  Bölge (Çankaya – Küçükesat – Kavaklıdere – Gaziosmanpaşa – Seyranbağları – Yıldız)
  Bölge (Kızılay – Yenişehir – Kolej – Sıhhıye – Maltepe – Anıttepe – Yücetepe – İncesu)
  Bölge (Altındağ – Samanpazarı – Ulus- Cebeci – Dörtyol – Kurtuluş – Ulucanlar)
  Bölge (Keçiören – Etlik – İncirli – Basınevleri – Ayvalı – Aşağı Eğlence)
  Bölge (Telsizler – Dışkapı – Aydınlıkevler – Hasköy – Siteler – Karapürçek – Hüseyingazi)
  Bölge (Keçiören – Kalaba – Sanatoryum – Aktepe)
  Bölge (Çankaya – Dikmen – Oran – Ayrancı – Sokullu – Öveçler)
  Bölge (Sincan – Fatih – Yenikent – Temelli – Sincan O.S.B. – Lale – Toki Yapracık)
  Bölge (Etimesgut – Elvankent – Eryaman – Emirler – Bağlıca)
  Bölge (Çayyolu – Ümitköy – Yaşamkent – Konutkent – Alacaatlı – Dodurga – İncek – Mutlukent)
  Bölge (Batıkent – Ergazi – Şaşmaz – Ostim – Organize Sanayi Bölgesi – Çakırlar – Serhat Mahallesi)